Deborah
Deborah
Deborah
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Deborah është këngëtare e njohur. Është dashuruar me muzikën që në fëmijëri, por mendon se ky ishte momenti i duhur për të bërë realitet ëndrrën e saj dhe pikërisht tek “Kënga Magjike”. “Të gjithë mendojnë se unë i këndoj një mashkulli, por në fakt i këndoj muzikës”-na tregon maturantja, që shton se muzika do mbetet gjithnjë shpirti i saj binjak.

Në Nëntor 2014, Deborah merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këngën "Per Ty".

Në Maj 2015, Deborah merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Matura".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0