Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deejay The Boy - Aviona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aviona".
3. Video është e këngës "Aviona", por nuk këndohet nga Deejay The Boy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Deejay The Boy - Aviona  (Feat. G Bani, Roli Rolling & Psikodjali)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

G Bani

Featuring

Roli Rolling

Featuring

Psikodjali

21/06/2017

2017-06-21T13:00:00+00:00Aviona, aviona
Ulen e ngjiten a thu se jan milingona
Kampiona, kampiona
S'i falim t' voglat edhe kur kena miliona

Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
We doin this, nat e dit tu ba show

Ok ok, i said ok
Nga shteti n' shtet lëviz me jet kabriole
Jo për check in po për mënyrën që e ndjej
Kurr nuk e huma s' kam nevojën që ta gjej
Duket magji po mos ki frik
Ësht krenari dhe thurje planesh me taktik
E ban fuqin bashkimi si n' matematik
Ndizet turbina nga Athina n' Amerik
Krejt si sheik, krejt si sheik
E njerzit ton na presin edhe na përcjellin
Tu ba muzik tu ba muzik
Avionat ton flututojn e kalojn qiellin

Aviona, aviona
Ulen e ngjiten a thu se jan milingona
Kampiona, kampiona
S'i falim t' voglat edhe kur kena miliona

Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Ya better know, ya better know
Tu e lujt lojen, nat e dit tu ba show

M jan ba si autobusa, si autobusa
Tu hyp tu zbrit nga BEja gjer në USA
Tu m kontrollu pantallona edhe bluza
Tu m pyt ku shkoj uniforma edhe fuksa
Na jena n ajer na jena n ajer
Hajde për hajër hajde për hajër
We spitting fire, we spitting fire
Kopenhagen, Stamoll dhe Dubai
RyanAir, EasyJet
Na jena n Pegasus nuk kena si me met
United Emirates, tamam si mret
Kur marrim rrugën nga shteti n shtet


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet