Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shamikuqet - Ishalla Perhajr Edhe Me Shyret Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na knojna me def
4x

Ishalla perhajr edhe me shyhret
2x


Bylbyl n'rrem bylbyl n'rrem
oj artistja e vllaut tem o lulie lulie
2x

Bylbyl n'moll bylbyl n'moll
lulie belin e holl o lulie lulie
2x

Bylbyl n'ftu bylbyl n'ftu
a e din sa shum te du o lulie lulie
2x


Hajde hajde bajraktar krushqit bani gati
2x

Nisnu burra sa ma par se ka ardhur vakti
2x

Qysh e zbukuron n'pranver hajde dushku malin
2x

Qashtu gzohet zemra e nanes qe pe marton djalin
2x


Oo oj lulie ta urojna nanen o
ta urojna nanen o

O edhe diellit ti ja more anen o
ti ja more anen o

Oo oj lulie ta urojna tezen o
ta urojna tezen o

O edhe diellit ti ja more rrezen o
ti ja more rrezen o
Defatoret
Publikimi: 11/12/2022


Shamikuqet - Ishalla Perhajr Edhe Me Shyret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishalla Perhajr Edhe Me Shyret".
3. Video është e këngës "Ishalla Perhajr Edhe Me Shyret", por nuk këndohet nga Shamikuqet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defatoret:


Komente 0