Official Video

Defri Dervishi - Per Pushime  (Feat. B2N)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2016

2016-08-04T18:04:50

Featuring

B2NKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Pushime" kënduar nga Defri Dervishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Defri Dervishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Defri Dervishi: