Official Video

Defri & B2N - Ke Me Met Beqare


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

06/09/2016

2016-09-06T16:00:02

Më Shumë Nga

B2N

Muzika & Teksti:

B2N

Video Produksioni:

SWARTKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ke Me Met Beqare" kënduar nga Defri & B2N.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Defri & B2N i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Defri Dervishi: