Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Vizitori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

qdo njeri eshte
nje vizitor ne kete bote
dhe iken duke lene
pas disa gjurme

disa prej tyre zhduken
me largimin e i tij
e disa te tjera
mbeten me shekuj

ref.2x
o vizitori i kesaj bote
qfare gjurmesh
ke vendosur te lesh
o vizitori i kesaj bote
qfare gjurmesh
ke vendosur te lesh
o vizitor i kesaj bote yeah yeye

ata qe vine pas
i ndjekin keto gjurme
qe te qojne drejte
persosshmerise

disa prej tyre

shtyhen mbrampsht rrin
e disa te tjera ne perjestii

ref.
o vizitori i kesja bote
qfare gjurmesh
ke vendosur te lesh
o vizitori i kesaj bote
qfare gjurmesh
ke vendosur te lesh
o vizitori kesaj bote kesja botee


Defrim Behluli - Vizitori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vizitori".
3. Video është e këngës "Vizitori", por nuk këndohet nga Defrim Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:


Komente 0