Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Kjo Vere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

kjo vere me nuk eshte
si qdo here me shum
diqka po me nxehn
me shum se dielli ne qiell
bukuroshja qe me pelqen

nuk di se qfare te bej
ta therras a ta harroje
temperatura me kaploi
trupin e saj kur e shikoj

ref.2x
dua qe te jem sonte me ty
ky ritem na jep fuqi
dua qe te me duash
edhe ti njesooje

kjo vere me nuk eshte
si qdo here me shume
diqka po me nexhn
me shum se dielli ne qiell
bukuroshja qe me pelqen

nuk di se qfare te bej
ta therras a ta harroje
temperatura me kaploi
trupin e saj kur e shikoj

ref.2x
dua qe te jem sonte me ty
ky ritema na jep fuqi
dua qe te me duash
edhe ti njesoje

dua te jem te jem me ty
ky ritem te na jep fuqi
dua te jem me ty
ky ritem te na jep je je jeq fuqii


Ky tekst u dërgua nga Lindaa

Defrim Behluli - Kjo Vere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Vere".
3. Video është e këngës "Kjo Vere", por nuk këndohet nga Defrim Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:


Komente 0