Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

23/12/2009

2009-12-23T00:46:56+00:00Se kuptoj pse kjo jet qenka vetem srpov pse te njoha un ty nuk guxoja te dashuroj
shum mendova po nuk munda jo ty te tregoj qe un isha me tjeter vajze qe me dashuroj.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh

REF 2x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 2x

Ti ishe dashuri qe un e kam kerku pse un ty kurr me par nuk t´kam taku po te mundem kohen prapa e kisha kthy mos t´akohem me tjeter vajz por veq me ty.
Asnje her nuk te harroj edhe n´enderr te takoj
e di qe ti nuk beson po t´verteten do ta kuptosh.

REF 4x
Per ty kendoj kete keng ty po ta kushtoj veten e denoj qe te deshta dhe pse sme takoj 4x


Ky tekst u dërgua nga Blendianaaagl
Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet