Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Behluli - Nostalgji (Feat. Barlet)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I perkasim njeri tjetrit
pse ti nuk kupton,
Me premtove te gjitha gjerat,
pse luan ket loj.
Ti munde te me duash mua
Pse tash nuk me don
Mendon se cdo gje ka mbaruar
ne ishim tash shum von.

ref
Tlutem fma ket gabim dhe pse nuk esht faji im
ndihem lodhum ne mbrensi qe skemi afersi
Me ty isha ne cdo koh ne te mir dhe te veshtir
Nje fjal neve na largoj humben qe te dy..
Defrim Behluli
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Defrim Behluli - Nostalgji
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nostalgji".
3. Video është e këngës "Nostalgji", por nuk këndohet nga Defrim Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Defrim Behluli:


Komente 0