Më mbaj mend (për 1 muaj)

Defrim Qerimi

Nuk ka akoma asnjë votë

Defrim Qerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Romsi

Geni Vesholli

Caku Lezhes

Serdi

Fonci Nomja

Çenzo

Edi Ademi

Silvi Nishtulla

Xhevdeti

Ylber Franca

Tags: Defrim Qerimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet