Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Delinda Disha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Delinda Disha është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 10 Qershor 2019, Devis Xherahu publikon videoklipin "A Me Degjon?", në bashkëpunim me Delinda Dishën. Muzika e këngës u punua nga Devis Xherahu, teksti u shkrua nga Jorgo Papingji & Delinda Disha, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Samira

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Delinda Disha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet