A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Delvina Berisha

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Delvina Berisha is a singer of Kids music. Më datë 31 Dhjetor 2016, Delvina Berisha publikon videoklipin "Magjistari". Më datë 25 Tetor 2017, Delvina Berisha publikon videoklipin "Ardhja E Princ Alise". Muzika e këngës u punua nga Naim Krasniqi, teksti u shkrua nga Naim Krasniqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Krasniqi. Më datë 1 Gusht 2018, Delvina Berisha publikon videoklipin "Tring Tring", në bashkëpunim me Kledisi Berisha. Muzika e këngës u punua nga Hysni Klinaku, teksti ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nea Hamza

Anamaria Isufaj

Fortesa Berisha

Shejla Sylejmani

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Erika Ahmeti

Xhesuida

Lyra Basha

Blorentina Morina


Tags: Delvina Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019