Më mbaj mend (për 1 muaj)

Demir Zena

Nuk ka akoma asnjë votë

Demir Zena është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i grupit

Vellezerit Zena

Vëllai i

Medi Zenës

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ramazan Rrapushi

Sajmir Çulaj

Fatjon Hoxha

Xemi

Petrit Berisha

Nevruz Nuredini

Agim Saliu

Bledar Dapa

Besim Zeqiri

Astrit Shengjergji

Tags: Demir Zena


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet