Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Demush Malaj - Ty E Permendi Emrin Tend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2012

2012-10-15T15:54:24


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ty E Permendi Emrin Tend" kënduar nga Demush Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Demush Malaj: