Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Denada Bare - Te Ndjej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Teksti:

Timo Flloko

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Stine

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006

Komente

Asnjë Koment

17/11/2006

2006-11-16T23:00:00+00:00S.t.i.n.e
u make it clap mamy
make some noise
baby girl

no no no no
yea yea yea
te ndjej

shpirt sot
te te pres un esht e kot
jo jo nuk duroj dot
dua te te them ne sy
me ka mar malli per ty(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

baby sot
veten nuk e permbaj dot
dhe zemra esht e kot
nje zot e di sa me mungon
emocionalisht ti me shkatrron(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)

me i miri ti je
me i miri ti je

baby sot
do te pres un si gjithmon
jo jo smund te harrosh
dhe tjetrit mos ja falesh ti
syt e tu dhe dashuri

me i miri ti je
me i miri ti je
gjithcka qe kam dasht baby
ti te gjitha i ke
ti te gjitha i ke
aq shum te ndjej my baby(2x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli
Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet