Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada - Yjet Zbriten Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  7

Erdha sot ti a me ndjen
kudo ku je ti
kush te prek ty n ekte nat
shpirt te thot tani.
u be koh te mos te shoh
driten kur me zgjon.
kujt ja fal frymen tiii.
ersiren sa larg te kerkon.
ref:
yyyyjet zbriten
eja,eja pse nuk vjen
yjet zbriten
eja eja pse nuk vjen.


Ky tekst u dërgua nga  JulindaDenata Toçe
Publikimi: 03/12/2006
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Denada - Yjet Zbriten
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yjet Zbriten".
3. Video është e këngës "Yjet Zbriten", por nuk këndohet nga Denada.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denata Toçe:


Komente 0