Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Deni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 3 Korrik 2014, Deni publikon videoklipin "Crazy", një këngë që është bërë hit në rrjetet sociale. Kënga e re është një përzierje me elemente të muzikës moderne turke, mirëpo ajo që bie në sy është stili dhe dukja e këngëtarit që është mjaft speciale. Alsked Rrenja e ka bërë muzikën e kësaj kënge me tekst të Dritan Shtylla. Për stajlingun shumë të veçantë të këngëtarit është përkujdesur Marjus Muço Më datë 7 Korrik 2016, Deni publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Edber Laho

Met (Muhamed Brahimi)

Verim Zendeli

Defrim Deda

Egland

Papush Sadiku

Loni Gashi

Benny (Benjamin Ajrullahu)

Anxhelo Miho

Tags: Deni, Denis Behari, Crazy Deni, Denis


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet