Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Deni-G

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
Deni-G është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Didi

Marin Jancu

Taboo

Double D

Baba Stuhi

Mmg

2m

Frensis

Tags: Deni-G


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet