Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Behari - M'ke Harru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Per ty po pi dashnia mka harru mka harru
I len nvetmi
Sjena mo si dikur si dikur
Nuk mjaftohem
Shpirtin pa ty e kam bosh e kam bosh
Vet lendohem
Per sa koh larg teje zemer po jetoj
Ref:
I djeg ndashni i djeg ne jet
Vetem pija me ka mbet
Her i gjall her i vdek
Po prej zemre ste kam hek (•2
str:
Ti ke ik
Koken nuk e ktheve pas ktheve pas
Mu mke fik
Tash me vete un po flas un po flas
Nuk mjaftohem shpirtin pa ty
E kam bosh e kam bosh
Vet lendohem
Per sa koh larg teje zemer po jetoj
Denis Behari
Publikimi: 20/11/2021
Teksti: Sardi Mneri
Orkestrimi: Sardi Mneri
Video Produksioni: Chill Pro
Produksioni: Gsm Records


Denis Behari - M'ke Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'ke Harru".
3. Video është e këngës "M'ke Harru", por nuk këndohet nga Denis Behari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Behari:


Komente 0