Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Denik Prizreni - Puth, Puth  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/05/2018

2018-05-28T18:00:03


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puth, Puth" kënduar nga Denik Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denik Prizreni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denik Prizreni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet