Më mbaj mend (për 1 muaj)


Denik Prizreni - My Way
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "My Way".
3. Video është e këngës "My Way", por nuk këndohet nga Denik Prizreni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Denik Prizreni - My Way  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"My Way"

Komente

Asnjë Koment

13/05/2020

2020-05-13T14:02:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "My Way" kënduar nga Denik Prizreni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denik Prizreni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sivi - My Way

Ju keni ma flow
Po spo kuptoj se ca doni me bo
Kaloni mo knej
Bojesic duhet nese je ok
Im losing control
Listen n' spliffin
This niggas so low
Yea im sayin
Listen you niggas
Im goin insane
And i dont give a shit
Cuz you got my track
And you come my way
And you know my shit
Cuz i know that you comin
And you gonna stay
No i dont give shit
Cuz i know you niggas
You act for fame
you act for fame
Cuz i know you niggas
You act for fame

Just come my way
m m m
Come my way
2 x

And my flow so vein
Guess you again
Cuz she come my way
My way
My way...

ref.
Dont have to say
Baby come my way, come my way
3 x
But i gotta say, you'll stay, you'll stay

Problemet jan shum o tu dal
Ama mu jo spo ma ni
Per pare luftojn o e qart
Ama mu jo spo ma ni
Fama si zari me fat
Ama rrspektin s'ke ti
Llafe e llafe si grat
Jo jo ju s'keni burrni
Se tipa si ti kom rrejt
Se tipa si ti m'kon rrejt
Se famen dun e famen blejn
Megjith se me qen aty po rrejn
Po rrejn
Se tipa si ti po rrejn
Se famen dun e famen blejn
Megjith se me qen aty po rrejn...
2x

Ava Max - My Way

My momma used to say
Baby make me proud
You've got such a pretty face
But such a dirty mouth
But how come when I tell you
What's on my mind like men do
I'm called crazy? Crazy

This is not a love song
This is not a sing along
But ladies are you with me?
I know that you're with me

Add a little sugar they say
Be a little sweeter they say
Gotta give and take but I say
This time it's my way, ah, my way
Be a little proper they say
Speak a little softer they say
Gotta be a lady, but I say
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)
This time it's my way, ah, my way

I'll do me
You do you
I don't need nobody's permission
I won't back down
Win or lose
Oh yeah, one and only limited edition (yeah)

This is not a love song
This is not a sing along
But ladies are you with me?
I know that you're with me

Add a little sugar they say
Be a little sweeter they say
Gotta give and take but I say
This time it's my way, ah, my way
Be a little proper they say
Speak a little softer they say
Gotta be a lady, but I say
This time it's my way, ah, my way (My way, my way, my way)

Flori - My Way

INTRO

CA I KOM TI MERRI
CA I KOM TI MERRI MERRI PRA
MOS U NDALLLL
CA E DU E KE TI
CA E DU E KE TI
VEC TI PRA

MOS U NDAAAALLLL

TI E ZGJON ZEMREN TIME
MA DEH
TI E BON NDJENJEN TIME
TE MADHE
EDHE SA HERE PO MSHEH
OMEL MA LE
TI OMEL MA LE PO

NUK MA NIN
TY ZEMER SA TE VIJN
JE E IMJA BO
MIR TA DIJN
TIME MU A PO DEL
TI ME MU A PO DEL YOUU

CHOROUS

YOU ARE MY BABE
ANYTIME AND EVERYDAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE
BABY COME BABY COME BABY COME
YOU ARE MY BABE
ANY TIME AND EVERY DAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE MY BABEEEE

NA NA NA NA NANA NANA NANA NANA

SOLO...LATIN GUITAR..

CHOROUS

YOU ARE MY BABE
ANYTIME AND EVERYDAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE
BABY COME BABY COME BABY COME
YOU ARE MY BABE
ANY TIME AND EVERY DAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE MY BABEEEE

TI E ZGJON ZEMREN TIME
MA DEH
TI E BON NDJENJEN TIME
TE MADHE
EDHE SA HERE PO MSHEH
OMEL MA LE
TI OMEL MA LE PO

NUK MA NIN
TY ZEMER SA TE VIJN
JE E IMJA BO
MIR TA DIJN
TIME MU A PO DEL
TI ME MU A PO DEL YOUU

CHOROUS

YOU ARE MY BABE
ANYTIME AND EVERYDAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE
BABY COME BABY COME BABY COME
YOU ARE MY BABE
ANY TIME AND EVERY DAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE MY BABEEEE

NA NA NA NA NANA NANA NANA NANA

CHOROUS

YOU ARE MY BABE
ANYTIME AND EVERYDAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE
BABY COME BABY COME BABY COME
YOU ARE MY BABE
ANY TIME AND EVERY DAY
LIKE I LOVE YOU IN MY WAY
MY BABE MY BABEEEE

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Denik Prizreni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë