Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Denis Gici

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Denis Gici është një autor këngësh.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Sardi Mneri

Besnik Palnikaj

Martin Çipi

Perparim Qaili

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Alldin Sallahi

Afrim Macula

Gramoz Kotroci

Lulzim Kryeziu

Tags: Denis Gici


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet