Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Denis Hasa - Mbi Xhaketen Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/12/2010

2010-12-28T09:10:16

Muzika:

Xhavit Ujkani

Teksti:

Ismail Kadare

Orkestrimi:

Sokol Marsi

Pjesëmarrëse në

Festivali i 49-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mbi Xhaketen Time" kënduar nga Denis Hasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denis Hasa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denis Hasa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet