Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Denis Kraja

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: Denis Kraja është një këngëtar i njohur. Ka kenduar solist ne Festivalin e Femijeve Shkoder qe ne moshen 6 vjecare. Mendon se ka aftesi te medha ne organizim, aftesi komunikuese, mendon se eshte konkurent i denje sepse eshte i afte ne fushen ku merr pjese dhe eshte mesuar me skenen. Në vitin 2007, Denis Kraja merr pjesë në Star Academy Albania 2. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Star Academy Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Indrit Lelo

Jonald Haxhia

Vukman

Aldo Simoni

Alban Arifi

Bledi Polena

N.D.T

Ardian Qokaj

Glenis Dume

Elis Nova

Tags: Denis Kraja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet