Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Denis Prendi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Denis Prendi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ka filluar të këndojë në vitin 2017, duke u aktivizuar në qendrën kulturore të fëmijëve, jo vetëm si këngëtar, por edhe si aktor. Ishte mësuesja e tij e muzikës që zbuloi se Denisi kishte talent në muzikë. Këngëtarët e tij të preferuar janë Shawn Mendes dhe Alban Skënderaj. Sporti i tij i preferuar është basketbolli. Denisi të bën për vete me natyrën e tij të ëmbël. Në vitin 2018, Denis Prendi merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adolf Lleshaj

Rajan Kukaleshi

Shpëtim Terolli

Lorent Mataj

Eris Binaku

Ylli Gexha

Venis Agaj

Molos Mucolli

Dren Selmani

Uran Ismaili

Tags: Denis Prendi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet