Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj - Ma Shkruaj Ne Nje Leter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

A se shikoje kur ne rrinim aq shum
A se kuptoje kur te flisja une
Sa her ti me perqafoje,ti a e mendoje
Si ndihem brenda une
Mundohem te te ndal,mundohem te ta fal
Nuk mundem
Ref...
Ajo nuk me tha nje fjal
Qe une ta mbaj me vete
Nese sthua dot nje fjal
Ma shkruaj ne nje leter
Sikur ajo po shkon
Ne kte pamundsi
Po sikur tja them asaj tja shkruaj ne nje leter
Mbaj mend nje koh qe rrinim zgjuar pafund
Prisnim nje fjal te dal por sdukesh gjekund
Sa her ti ne sy shikoje,prisje te me thoje
Ate qe sthoja une
Si ti them asaj, jo nuk mund ta mbaj te fshehur
Ref...
Ajo nuk me tha nje fjal
Qe une ta mbaj me vete
Nese sthua dot nje fjal
Ma shkruaj ne nje leter
Sikur ajo po shkon
Ne kte pamundsi
Po sikur tja them asaj
Tja shkruaj ne nje leter
Kur jam vetem smbyll dot syt
Ne ajer te shoh ty
A si skam nje shanc te ta them ne sy
Kam fuqi pa fund serisht tani
Te te shpreh fort dashurin
Por tani ti sje dhe skam se si
Po sikur tja them asaj tja shkruaj ne nje leter
Ref...
As un nuk i them dot fjal
Qe ajo tme mbaj me vete
Nese sthem dot asnje fjal
Tja shktuaj ne nje leter
Dhe ajo do tthot jemi bashk ne pafundsi
Po sikur tja them asaj tja shkruaj ne nje leter
Sikur ajo po shkon ne kte pamundsi
Po sikur tja them asaj tja shkruaj ne nje leter
Denis Taraj
Publikimi: 10/11/2018
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Mario Deda
Video Produksioni: Four Infinit Production
Produksioni: Klodian Qafoku & Mario Deda


Denis Taraj - Ma Shkruaj Ne Nje Leter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Shkruaj Ne Nje Leter".
3. Video është e këngës "Ma Shkruaj Ne Nje Leter", por nuk këndohet nga Denis Taraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Taraj:


Komente 0