Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Taraj - Alis' Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

Alis ate qe shoh se pranoj
Alis ate qe shoh jo zemra se pranon
Ne enderr te mbaja
Per ty ne gjunj un qaja
Amor me thoje ti pa emer
Per ty amor ishte cdo tjeter
Tani eshte von per mu
Tani eshte von per ty
Jo nuk ka kthim
Ref...
2)Nuk kam faj,jo nuk kam faj
Per mu sish loj
Te desha fort per mu esh vaj
Miljona fjal per ty i mbaj
Miljona jet per ty i fal

E dashur tash se di kush je ti
Amor sa ke ndryshu
Larg nga un ke shku
Ne enderr te mbaja
Per ty ne gjunj un qaja
Amor me thoje ti pa emer
Amor per ty ishte cdo tjejeter
Teni eshte von per mu
Tani eshte von per ty
Jo nuk ka kthim
Ref...
2)Nuk kam faj,jo nuk kam faj
Per mu sish loj
Te desha fort per mu esh vaj
Miljona fjal per ty i mbaj
Miljona jet per ty i fal
Denis Taraj
Publikimi: 01/03/2018
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj


Denis Taraj - Alis'
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alis'".
3. Video është e këngës "Alis'", por nuk këndohet nga Denis Taraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Taraj:


Komente 0