Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64
BIOGRAFIA: Denisa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2007, Denisa merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Eja Ti". Në Maj 2008, Denisa merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "One Minute". Në Maj 2009, Denisa merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Kjo Jete Qe Jetoj". Në Maj 2010, Denisa merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Gjithmone Do Te Jesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Irida Pojani

Marigona Vitia

Ervisa

Sarentina Cako

Lily N

Ardita Begu

Samira

Florida Dushku

Jona

Jola

Tags: Denisa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet