A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Denisa Dehari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Denisa Dehari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Denisa Dehari vjen nga qyteti i Kercoves dhe meson ne shkollen fillore "Sande Shterijoski". Ajo qe nga mosha e vogel e do muziken dhe ka arritur shume sukses ne festivale per femije. Në Shtator 2013, Denisa Dehari merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Duam". Në Korrik 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Kosova Fest Kids 2014 me këngën "Trendy". Në Qershor 2014, Denisa Dehari merr pjesë në Bletëzat 2014 me këngën "Primadona". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Limani

Salije Bajrami

Diana Tahiri

Melissa Magnanelli

Donika Nuhiu

Roderika Ukelli

Donjeta Morina

Alisa Jerliu

Xhesika Pengili

Ilva Latifi


Tags: Denisa Dehari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018