Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Gjezo - Jam Labike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  28

jam behar qe ndez te rrallin
prushh qe pervelon dhe mallin
si qiri do te shkrij yjet
do ndez llamben te ndrij pyjet

lule shkembi degerdhis
jam labike laberise
atje moj ku jam rritur oo
ne er te dafines oo

jam burimi e shtoj lumin
jam ne enderr e prish gjumin
jam nga ku rriten sorkadhet
zogelarat nazemadhet

lule shkembi degerdhis
jam labike laberise
atje moj ku jam rritur oo
ne er te dafines oo

jam nga laberia e madhe
nga kuror e bukur labe
ndaj kendoj me kaq gezim
kenget labe te vendit tim

lule shkembi degerdhis
jam labike laberise
atje moj ku jam rritur oo
ne er te dafines oo


Ky tekst u dërgua nga S.s.s.

Denisa Gjezo - Jam Labike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Labike".
3. Video është e këngës "Jam Labike", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:


Komente 2