Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa - Pse Nuk Erdhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse Nuk Erdhe" kënduar nga Denisa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Arjon Ajazi - Pse Nuk Erdhe

Pse nuk erdhe sonte të kamë
prit zemra ime, sa të dua moj katile.
Pse nuk erdhe sonte të kamë
prit zemra ime, sa të dua moj katile.

Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.

Nganjëherë un mëndoj se ti
je mëkatare, ti ma dogje zëmren fare.
Nganjëherë un mëndoj se ti
je mëkatare, ti ma dogje zëmren fare.

Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.
Ojj dashni për herë
t'parë kur të takova, n'syt e tu
me një herë u dashurova.

Aferdita Demaku - Pse Nuk Erdhe

Sonte kenga ime
Tjeret i gezon
E ti zemres sime
Asaj i mungon

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

Pa u pa o me ty
Kaloi kohe e gjate
Pse s'ke ardhe o shpirt
Me ma ndreq ket nate

Per te tjeret kendoj
E per vete qaj
Se prej zemres sime
Kurr nuk mund te ndaj x2

Ref...x2
Pse nuk erdhe pse nuk erdhe
Pse ti zemren mu ma theve
Pse nuk erdhe kur t'kam prit
A s'ke dasht a s'e ke dit

...

Mahmut Ferati - Pse Nuk Erdhe

Sonte kenga ime tjeret i gezon e ti zemres sime ah sa i mungon , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj .Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)
Pa u pa me ty kaloj koh e gjate pse ske ardh o shpirt me ma ndreq ket nat , per te tjeret knoj e per vete qaj se prej zemres sime kurr nuk mund te ndaj . Reff: Pse nuk erdhe , pse nuk erdhe pse ti zemren mu ma theve , pse nuk erdhe kur tkom prit a ske dasht a se ke dit (2her reff)


Publikimi: 05/08/2013Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:


Komente 0


Denisa - Pse Nuk Erdhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Nuk Erdhe".
3. Video është e këngës "Pse Nuk Erdhe", por nuk këndohet nga Denisa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.