Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denisa Gjezo - Zemër Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Flas me natën dhe i them ç'farë fsheh ti?
Ajo hesht ajo nuk flet, është si ai..
Ulur vetëm rri e pres kujtimet gris.
Nata ikën një ditë vjen me veten them, ku je?

Ref.
Dhe un si ç'do femër e di ç'kërkoj
Dhe un si ç'do femër do dashuroj
Më the të dua sa fjalë më the
Zemër ku je ti, zemër ku je?

Dhe me veten bisedoj ajo më qorton.
E ç'do fjalë që ti më thoje dje, sot iluzion.
Fjalët s'kanë më vlerë, si dimër me erë, vrapojn.
Por prap do vazhdoj, veten besoj, un di të jetoj.

Ref.
Dhe un si ç'do femër e di ç'kërkoj
Dhe un si ç'do femër do dashuroj
Më the të dua sa fjalë më the
Zemër ku je ti, zemër ku je?


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 05/12/2017
Festivali: Festivali i 56-të në RTSH
Muzika: Marjan Deda
Teksti: Aurel Thellimi


Më Shumë Këngë Nga Denisa Gjezo:


Komente 0


Denisa Gjezo - Zemër Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër Ku Je".
3. Video është e këngës "Zemër Ku Je", por nuk këndohet nga Denisa Gjezo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.