Më mbaj mend (për 1 muaj)


Denisa Laska - Katile
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katile".
3. Video është e këngës "Katile", por nuk këndohet nga Denisa Laska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Denisa Laska - Katile Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Alban Arifi

Video Produksioni:

Fullmoon Production

Komente

Asnjë Koment

06/11/2020

2020-11-06T16:00:23+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Katile" kënduar nga Denisa Laska.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 6 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
6

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Alban Arifi
Orkestrimi: Alban Arifi
Video Produksioni: Fullmoon Production

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bekon - Katile

spo muj me besu
qka po ndodh me ne
qka po ndodh me ne

krejt qka ti kom fal
i shtine n'dhe
i shtine n'dhe

katile je kallxu
tash po t'njoh kush je
tash po t'njoh kush je

ndjenja skishe pas
e vrave shpirtin tem
e theve zemren tem


2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je


ty ti fala krejt
s'te mungoj kurgjo
as kjo dashni

gjdo anderr t'thyme baby
ty ta kom ngri
ty ta kom ngri

ne zemeer teme perveq teje
kerkush jo ska hi
kerkush jo ska hi

kete zemren teme baby
veq ti e ki ni
veq ti e ki ni

2x
Tash largohu ik ik
ik ik ik ti ik
spo t'njo ma kush je
spo t'njo ma kush je

Irkenc Hyka - Katile

REF.:
Se ti je e bukur, por katile
Si ma bone mu me hile
Kesaj zemre qe me shpirt vec ty te do
Akoma te dua ty katile
Ti kam msu un ato stile
Nje dit ki me u kthy un ta kam thon

Katile sma dite
Me krejt qytetin per ty jam perla
e tkam ble ca syni ty tka pa oooo
Nuk ndalet, me vrave
Te t'urrej nuk mundem dot
Para teje jam prap i dobt

REF.:
Se ti je e bukur, por katile
Si ma bone mu me hile
Kesaj zemre qe me shpirt vec ty te do
Akoma te dua ty katile
Ti kam msu un ato stile
Nje dit ki me u kthy un ta kam thon

Vjen nata,mbi taka
Neper zemren time klas po shkel
Nuk ta ni se po re ti met ooo
Nuk ndalet, me vrave
Te t'urrej nuk mundem dot
Para teje jam prap i dobt

REF.:
Se ti je e bukur, por katile
Si ma bone mu me hile
Kesaj zemre qe me shpirt vec ty te do
Akoma te dua ty katile
Ti kam msu un ato stile
Nje dit ki me u kthy un ta kam thon

Majk - Katile

Ça i ke bo kti djali,
Ti ma ke dhan mu malin
Diçka ma nxehtë se zjarri
Ëngjëll me shikim djalli
Ti m'tërheke mu si magnet
Kur tu afrova ike m'le veç vet
aaaaa bukuri që vret
Sa herë ti gjun mu m'godet
Unë nuk e di qysh mundesh me kon
Kaq e pa shpirt ça m'ke bo
Nuk o fer, nuk o fer, nuk o fer
E nëse edhe këtë herë ti ik
T’lutna shko e mos u kthe
Mos u kthe mos u kthe
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

Ti ndalu pak, ndalu pak, ndalu pak
Qam ki bo s'po t'vjen gjynah
Prej si ti ke ik m'ke lon me hijen tem
Ma prej dores une s'mund pe heki pijen tem
Tu mendu per ty tu bo hapa mu shiu m'nxen
Kur e mendoj besom që shumë më dhemb
Sa du met ik ti shfaqesh prap
E sa herë afrona ti ik me vrap
Kati Katile, kati Katile
Kati Katile ti jeeee...
Kati kati katile ti jeeee...

[Chorus]x2
O si pi qiellit ti mu pike
Qashtu qysh erdhe edhe ike
Ta fala zemrën ti ma ktheve
Veç para se me ma kthy ma theve
My Baby My Baby My Baby My my my Baby
My Baby My Baby My Baby My my my Baby

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Denisa Laska:


Komente mbi këtë këngë