Më mbaj mend (për 1 muaj)


Denisa Macaj & Olta Boka - Aria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aria".
3. Video është e këngës "Aria", por nuk këndohet nga Denisa Macaj & Olta Boka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Denisa Macaj & Olta Boka - Aria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika:

Adrian Hila

Teksti:

Pandi Laço

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

26/12/2009

2009-12-26T22:27:59+01:00(Olta)
Fryme e shenjte nuk te lindi
Shen Maria sjam
te blatuan lart nga qielli
engjejt qe s'bezajne

E mohuar
E mekuar
Aria

Refreni:
Ariaaa ohoh Ariaaa
Ariaaa ohoh Ariaaa
aaaaa oh aria
Ariaaa ohoh Ariaaa
Ariaaa ohoh Ariaaa

E mohuar
E mekuar
Aria

(Denisen)
Nene ti
Bir qe ke humbur

Dhimbjen ndjen si une
Po te lutem
Nene e jetes
Arian kthe tek une

E paemer
E pagezuar

Refreni:
Ariaaa ohoh Ariaaa
Ariaaa ohoh Ariaaa
aaaaa oh aria
Ariaaa ohoh Ariaaa
Ariaaa ohoh Ariaaa

Muzika: Adrian Hila
Teksti: Pandi Laço

Ky tekst u dërgua nga Artan
Më Shumë Këngë Nga Denisa Macaj:


Komente mbi këtë këngë