Denisa Saliaj Poezi
Denisa Saliaj

Ethet E Se Shkuares

Çdokush ka një te shkuar,
Pjese e jetes qe na gjen te menduar.
Ne mendje kemi ndjenja te bukura,emocjone,hidherime...
Çaste dhe momente qe jane dhe mbeten KUJTIME.
Një kujtim i hidhur eshte motiv per te vazhduar
Nje kujtim terheqes ne zemer mbetet i shkruar.
Jeto sot me qetesi,
Pa u "rrotulluar "tek e kaluara me veshtiresi.
Koha kalon dhe te kaluaren e kujtojme,
E tashmja eshte moment qe duhet ta jetojme!

- Poezi nga Denisa Saliaj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0