Denisa Saliaj Poezi
Denisa Saliaj

Tema: Poezi Për Vetminë


Enderrez

Për herë të parë,apo të rrallë,
Doja të isha me ato zëra dhe të qeshura,
Me duar të bashkuara dhe këmbë që vraponin drejt argëtimit në grup...,
Por, u zgjova dhe shijova vetminë time!

- Poezi nga Denisa Saliaj{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0