Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Denisa - Loti Pikon  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/12/2013

2013-12-30T18:07:18+00:00te shoh te ndjej me prane
zemra per ty cdo dite me qan
dhe pse e di se ti je larg
kjo zemer kurr sdo ndaloj
ta kesh te qarte
ref me thuaj a me don
loti pikon zemra rreh
pse me lendon dua ta di une tani
zemra ime po plas nuk e di kur do percas
por ta dish ti shume mire se sjam tip i veshtire
dhe kur ti me veshtron
loti nis e pikon


Ky tekst u dërgua nga Denisa
Më Shumë Këngë Nga Denisa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet