Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deniza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Emri i Vërtetë:
 • Denisa Ajazaj
 • Vendlindja:
 • Gjirokaster 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Deniza është një këngëtare e njohur. Deniza (Denisa Ajazaj) ka zbuluar pasionin e saj qe ne femijeri per te kenduar. Vazhdimisht ka marr pjese ne koncertet e femijeve. Me pas ajo filloi studimet per drejtesi ne fakultetin e drejtesise Tirane. Njekohesisht ka marr pjese ne mbremje rinore duke kenduar kenge te zhanrit te ndryshem. Ajo aktualisht vazhdon masterin ne Zvicer ku edhe jeton. Më datë 16 Tetor 2014, Deniza publikon videoklipin "Na Dy Bashke" dhe ky ishte starti i nje karr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristina Vreshti

Habibe Ostreni (Bibe)

Matilda Shushari

Genta Koleci

Ajkuna Anxhaku

Suela Malo

Morena Dyli

Irva Stefa

Persa

Arjeta Zhuta

Tags: Deniza, Denisa Ajazaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet