Denk
Denk
Denk
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: hip-hop
Denk është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 17 Gusht 2023, Denk & Noizy publikojnë videoklipin "Andërr".

Më datë 12 Shkurt 2024, Denk & Mc Kresha publikojnë videoklipin "La La La". Produksioni audio u realizua nga Panda Music.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0