Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denk & Noizy - Andërr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11Ayo DEnk
Noizy

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten

Menove von u kujtove u bo qe je pendu
Po tash un tjera misione tu e shiju tu jetu
Sa mir te koka jeta pa ty kur ti nuk je k'tu
E kalla librin nuk meti kapitull ne dy ndrru
Dikush u lendu po un po rri tu kendu
Sa mir jam tu kalu qe ty nuk je ktu me mu
Meno, meno po mos gabo me tepru
Se jom betu kur ike sje kon me mu

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jom vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jom vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten

Ti kurr ske me m'harru e di qe je tu provu
E di qe sun gjen mo si un se krejta ti kom plotsu
A din sa mir jam pa ty sa mir kur s'tshoh mo nsy
S'ma merrte menja qe k'to fjal ti thoja per ne te dy
A din se sa jam lendu, a e din se sa t'kam besu
Po zhgenjimi ndjenj e keqe po tash e kam pranu (hey)
Shqipe ku jemi ma n'fund u zgjidh dhe problemi
Tash ti vazhdo ne rrugen tate se un sisha perfekti
Ti fala krejt nga dashnia por ti m'pe mu si objekti
You was the love of my life dhe un per ty interesi
Per ty un bona shum gjona, shum gjona qe sduhet ti boja
Per ty un dola nga vetja dhe veten time harrova
Harrova shoket, familjen dhe sh'netin por e kuptova
Se rrena i ka kom't e shkurtra dhe ma n'fund u zgjova
Dhe nese t'pysin a t'ka dasht kur sa t'ka dasht ai
You should simply reply "nah he don't exist"

[REF.:]
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten
Sa je kon me mu e ke pas si n'anderr
Por tash ajo o shku ti ke met vec anderr
Ma mir jam vet kur nuk je ti afer
Per ty kom nejt tu menu ton naten


Ky tekst u dërgua nga FinchDenk & Noizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/08/2023
Produksioni: Panda Music & Jugglerz
Video Produksioni: Gargia
Directed: Andi Deçani
Styling: Agnesa QubreliDenk & Noizy - Andërr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Andërr".
3. Video është e këngës "Andërr", por nuk këndohet nga Denk & Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1