Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denny - Endrra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Ref 2x
dua te te kem pran
vetes ty gjithmon
dua te te ndjej
cdo dit qe kalon
asgje nuk me frikson
nese ty te kam
ti je endrra ime
you my number one

ti je gjithcka
qe do doja te kisha
gjith boten do ta jepja
vetem ty te kisha
bota s'ka kuptim
kur s'je ne krahun tim
ti je shprti im
you my everything 2x

Ref 2x
dua te te kem pran
vetes ty gjithmon
dua te te ndej
cdo dit qe kalon
asgje nuk me frikeson
nese ty te kam
ti je endrra ime
you my number one

ti je gjithcka
qe do doja te kisha
gjith boten do ta jepja
vetem me ty te isha
bota s'ka kuptim
kur s'je ne krahun tim
ti je shpirti im
you my everything 2x

Ref 2x
dua te kem pran
vetes ty gjithmon
dua te te ndjej
cdo dit qe kalon
asgje nuk me frikeson
nese ty te kam
ti je endrra ime
you my number one


Ky tekst u dërgua nga gocamirDenny
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/06/2013


Denny - Endrra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ime".
3. Video është e këngës "Endrra Ime", por nuk këndohet nga Denny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denny:


Komente 1