Më mbaj mend (për 1 muaj)

Depresioni - Prishtina Hot (Feat. Lil Samee & F-kay)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

jojo this is lil samee f-kay and deprsionn

depresioni

hiti po vjenn me ni koleksion t'ri un e boj unn e bi sa 30 tier mc knoj rap ngoj rap bi rap t rrxojj n rap jena tre shmmek ju bina hot nu bina nxet . Prishtina po thrret ajdeni krejt ajde pini kceni perjetonni lezet umm vinn ferat vet me funa te shkruta sillen ka une e kishe po bojmm kruka un e regji bitin ty ta regji bitin ta ndreqi tripin sonte ki punn me v.i.p ki punn me bosa me shoqe me dosta setra serioza me krevata lacoste jomm v.i.p e v.i.p e lujn rolinn kur hi n club pi deri sa te hupi kontrollin deri sa krejt shkojnn e sjet m asnja une n dor me ni qek e vazhdoj hala

ref;;;

Ky tekst u dërgua nga Commeta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: F-Kay
Featuring: Lil Samee
Publikimi: 25/10/2009


Më Shumë Këngë Nga Depresioni:


Komente 0


Depresioni - Prishtina Hot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prishtina Hot".
3. Video është e këngës "Prishtina Hot", por nuk këndohet nga Depresioni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.