Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dervish Shaqa - Prej Podrimje Po Vjen Haberi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Prej Podrimje na vjen haberi
Top e top po na vjen sheqeri
Me kon ha o unë i mjeri
Me kon ha as vet se di-e
Na shkoj vera në terr te zi-e
N'terr të zi vera na ka shku-e
O moj vajzë o ke gabu-e
Qysh s'ma dhe ore besën mu-e
Neve besën ta kom dhon-e
Ruju vajzë se po i bjen pishmon-e
Bash si qyqja në rremë që knon-e
Bash si qyqja në pranver-e
O moj vajzë more hyzmere
Qitma kryet për pengjere
Për pengjere për qabrat
Hej ma ki ballin haj more per dukat


Dervish Shaqa - Prej Podrimje Po Vjen Haberi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi".
3. Video është e këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi", por nuk këndohet nga Dervish Shaqa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dervish Shaqa:


Komente 0