Më mbaj mend (për 1 muaj)


Deshira Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Deshira Ahmeti është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë dhe klasike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erinda Agolli

Valentina Qato

Olta Juba

Ejona Heda

Fjolla Ajdini

Anastasja Skënderaj

Ida

Artiola Hamdiu

Aneta

Blenda Luzha

Tags: Deshira Ahmeti, Deshira Kerliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet