Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dëshira Haxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  31
  • Vendlindja:
  • Gjirokastër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Dëshira Haxhi është një këngëtare dhe shkrimtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Dhjetor 2016, Deshira Haxhi publikon videoklipin "Gjirokastra Ime". Më datë 11 Nëntor 2017, Deshira Haxhi publikon videoklipin "Ja Vrane Lumturine"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ani Myzeqarja

Paro

Rilinda Velaj

Ona Vasjari

Blerina Balili

Evgjeni Çuli

Nertila Vreto

Teuta Dyrmishi

Tefta Kondo

Blerta Agolli

Tags: Dëshira Haxhi, Deshira Haxhi


Komente mbi këtë artist