A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Desila Myftaraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 11 Vjeç
BIOGRAFIA: Desila Myftaraj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të këndojë që kur ishte 5 vjeç. Këngëtari i saj i preferuar është Noizy. Përveç muzikës ajo ka pasion dhe kërcimin dhe shpesh performon në eventet familjare. Desila ka një energji dhe forcë që e transmeton dhe në këngët që këndon. Një natyrë e vendosur dhe e sigurtë për atë që do. Në vitin 2018, Desila Myftaraj merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alisia Bajrami

Klaudia Thartori

Sindi Goma

Uendi Goga

Sidorela Hasa

Anjeza Sejdia

Ëmbla Elezi

Olivja Jaupaj

Kleansa Susaj

Sara Bajraktari


Tags: Desila Myftaraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019