Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Kaziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Devis Kaziu është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Më datë 10 Prill 2014, Devis Kaziu publikon videoklipin "Orkestrale", në bashkëpunim me Adi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nysret Hyseni

B-King

Muhamer Duraku-Meli

Ardi (Ardian Hasaj)

Shaban Rogaci

Fenix

Gzim Roci

Albert Lulja

Rapp Dogg

Sejdi Sejdiu

Tags: Devis Kaziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet