Më mbaj mend (për 1 muaj)

Devis Xherahu & Redon Makashi - Në Erresiren E Nates  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Orkestrimi:

Gent Myftaraj

Këngë e albumit:

"Ne Erresiren E Nates"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Redon Makashi

11/10/2011

2011-10-11T03:35:57+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Në Erresiren E Nates" kënduar nga Devis Xherahu & Redon Makashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Devis Xherahu & Redon Makashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Devis Xherahu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet