A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Devis Xherahu - Live


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2010

2010-08-23T13:18:33

Këngë e albumit:

"Ne Erresiren E Nates"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Live" kënduar nga Devis Xherahu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Kobra aka Helmusi - Live

....................
KOBRA
I pershendes kejt ata njerz qe kan dashni tpastert per mu
Kjo kang vlen qaq shum sa i du ata njerz qe e kan dashnin pa hile
Yeaa T.B.A yeaa
I pershendes kejt fansat qe e majn emrin me dashni shum tpastun
....................

....................
Yeaa po i ni do fjal ninternet
Kan harru qimt e nanes se kush ishte mret
Po gju 1 freestyle po gjuj 1 rim
Po qoj selam kejt REPERAV n'PRISHTIN
Po du me thon kush ka thon na sjem knej
Kan harru se hala osht T.B.A NR.1 NAMBOR 1
Po du me thon kush ke qaj qe po shan tash me nan
Jom SADIK GJOKA ruju se t'shkoj koka
Kur t'kom thon RRESPEKT kom per BABLOKA
Ti po din qa po thom ti po din qa po thu
Ti spo din qa po shkon ti spo din qa po shkon kuku
Kur po nin ket zo po don me thon qashtu hajt jepi GOOO
Mos u bon inatgjor se sum han kari hiq per ty
Po du met thon a je ngjendje me mu mu shty
Se sje kurgjo o ti big sje big per mu
Po du me thon ka kom hec kom sundu
Aaa .......... kurkujt sju kapa
Kur um delni para ju ha si xhaba
Ju gjuj me kom se jom .......... i rond
Qishtu jom kon pidh none ska me le mo aja non
Si un osht veq 1 djalosh
Po du me thon kom GJAK SHQIPTARI sjom milosh
Sjom as serb motherfuckyn te ton
Po du me thon qimt e nones un jom kon aaa
Ka mu kon 2011 e jona
Po du me thon e verrtet sat jet hona
Ka me ndodh 1 sen me KATILIN
Ka me ardh ma shum se nxe dilli
Ka mu dridh bash ky rep n'SHQIPTARI
Ka mu sill ka mu kall kejt vendi kur t'hi
E ka me ardh D.M.C e KOBRA
SADIKI e ARDITI ruje se hiti
Del meniher qishtu o haver
Spo thom qe jom gangster sum ha kari as ktyne her
As tash gjuj kallash ndaq allti
Motherfuckyn un po vi un po vi ejj
Hahahahah
Pussy motherfuckyn
Edhe 1 her dashni per ju
....................

Celine Dion - Live

A million stars light
This beautiful night
This is not a night to die
Let me sing and dance
Beneath the sky
I have such love to give...to give
I want a chance to live

Live
For the one I love
Love
As no one has loved
Give
Asking nothing in return

Free free to find my way
Free to have my say
Free to see the day

Live like I used to be
Like wild but free
For the life in me

Live
For the one I love
Love
As no one has loved
Give
Asking nothing in return

This world tears us apart
We're still together in my heart
I want the world to hear my cry
Even if I have to die
Love will not die
Love will change the world

Live
For the one I love
Love
As no one has loved
Give
Asking nothing in return

And love until love wears (?) me away
I'll die and I know my love will stay
And I'll know I know my love will stay
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019