A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Devis Xherahu - Cmenduri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/08/2010

2010-08-23T13:18:33

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.1"

Këngë e albumit:

"Ne Erresiren E Nates"


Këtë mbrëmje,dua të dëfrej
me alkool, unë edhe ti
sekretin do ta gjej
Do të çmendem edhe djellin
në tokë ty do ta zbres
Sot me ty dua të dehem
deri në mëngjes

Refreni:

Çmenduri në plazh un edhe ti
Çmenduri vërtet një mrekulli
Çmenduri k'të nat dua të pi
Çmenduriiiii

Refren 2 :

Asgjë nuk ka rëndësi
më jep dhe pak të pi
Të lutem pi dhe ti
Deri në çmenduri
(Në plazh un edhe ti)

Nuk më duhet, bota se çfar thot
Le të flasin, sa të duan
nuk më bëhet vonë
Do të çmendem edhe djellin
në tokë ty do ta zbres
Sot me ty dua të dehem deri në mëngjes

Ref. Çmenduri.....në plazh un edhe ti....


Ky tekst u dërgua nga Erin Shaholli
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019